Сервісний центр "FUDO rent"

Сервісний центр “FUDO Rent” в Києві здійснює професійний ремонт будь-якого теплового обладнання: дизельних теплових гармат, газові теплові гармати, інфрачервоні обігрівачі.

Теплове обладнання – це складна техніка з вузлами паливопроводів, термостатами, трасформаторами, які потребують своєчасного догляду та обслуговування. Паливний насос потребує чищення та налаштування тиску. У зв’язку з тим, що наші фахівці мають часте і тісне ставлення до даної техніки, тому ми зможемо діагностувати Вашу теплову гармату і знайти в ній несправність.

У нашому сервісі можна замовити діагностику і ремонт таких різновидів техніки, як:

 • газова теплова гармата
 • дизельна теплова гармата
 • інфрачервоний обігрівач
 • біо-охолоджувач
 • осушувачі
 • інше
 • Оцінка стану приладу – від 300 до 500 грн (нагрівачі до 50 кВт), від 500 до 800 грн (інші).
 • Чистка приладу – від 200 грн ( без мийки баку).
 • Мийка баку (дизельні нагрівачі прямого та не прямого нагріву) – від 300 грн.
 • Чистка паливної системи – від 500 грн.
 • Заміна деталей – від 300 до 500 грн (без запчастин).
 • Технічне обслуговування – від 500 до 1000 грн (враховуючи деталі).

Обслуговування та чистка теплового обладнання

Щоб професійна техніка не ламалася, її як автомобіль необхідно обслуговувати: заміна масла в вузлах, миття та чищення паливної системи, долив рідин і інше.

Проводити техогляд краще в кінці опалювального сезону, коли ваше теплове обладнання консервується до наступного сезону, тоді відразу можна виявити і замінити зношені деталі і витратні матеріали.

Наші фахівці, зможуть провести техогляд і обслужити Ваше теплове обладнання від А до Я, навіть на виїзді, не обов’язково вести її до нас в сервіс.

Ремонт теплового обладнання та осушувачів

Навіть якщо Ви обслуговує регулярно своє теплове обладнання, це не захистить Вас від можливої його поломки, але скоротить шанс виходу його з ладу через зношування.

Теплові гармати мають складні вузли і її ремонт власними силами може призвести до її більшої поломки, тому радимо ремонт теплове обладнання довірити нашим фахівцям. Вони тісно співпрацюють з виробниками теплового обладнання і знають всі можливі поширені поломки.

Ремонт теплових гармат здійснюється тільки в нашому сервісному центрі: Україна, Київ, вул. Сирецька 33

Якщо у Вас немає можливості вислати нам своє обладнання, то у нас є можливість вислати до Вас нашого фахівець на діагностику і виявлення несправності обладнання.

Ми зможемо взяти в ремонт не всі теплові гармати, це особливо стосується до теплових гармат повністю китайського виробництва, в них використовується дешеві матеріали для виробництва і іноді відсутність документації і запчастин на території України не представляє можливість до його ремонту. Але не все так плачевно, на нашому досвіді до газових теплових гармат китайського виробництва підходили запчастини від теплових гармат від Master, а саме термопара і пьезозапальники.

Вартість і термін виконання діагностичних робіт і робіт по ремонту агрегатів, Ви можете дізнатись за телефонами нашого центру або відправити нам заявку.

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Україна, м Київ, вул. Сирецька 33

Міський: +38 (044) ‎‎539-34-24
Vodafone: +38 (095) ‎‎784-24-34
Kyivstar: +38 (097) ‎‎784-24-34
Lifecell: +38 (073) ‎‎784-24-34

E-mail: service@fudo.ua

Меню