Оренда інструментів і прокат устаткування в Києві - FUDO Rent

Потрібно будівельне обладнання для проекту? Або конкретний агрегат для разових праць? Є два варіанти – викласти чималеньку суму грошей на повноцінну покупку або взяти обладнання та інструмент на прокат, помітно заощадивши бюджет.

У першому випадку ваш арсенал поповниться новим дорогим інструментарієм, який, якщо роботи разові, більше не знадобиться і пролежить без діла. У другому – ви візьмете потрібне обладнання напрокат, закінчите намічені справи і не витратите при цьому багато грошей.

Взяти обладнання в прокат

Якщо ви вирішили взяти інструменти в оренду – ви вибрали найбільш оптимальний і комфортний варіант, позбавивши себе від різних турбот. Ви не можете зекономити фінанси, але і не будете роздумувати про зберігання і подальше обслуговування, ремонту.

До того ж, ви завжди зможете орендувати високопродуктивну і сучасну модель, що не відштовхуючись від ціни.

На нашому сайті великий вибір обладнання, де обов’язково знайдеться інструмент потрібного вам типу:

  • для будівельних робіт;
  • для опалення приміщень;
  • для осушення;
  • для садових робіт;
  • інше.

Скільки коштує оренда обладнання та інструменту на добу і більше?

На нашому сайті rent.fudo.ua вас чекає велика різноманітність вигідного обладнання. Але варто врахувати, що вартість орендної плати залежить як від самого обладнання, так і міста проживання. Також не забувайте, що для більшості інструментів у нас є певний розмір застави, який потрібно внести при отриманні обладнання.

Але він незначний, і створений спеціально, щоб ви також же стежили за нашими інструментами, так само як і ми.

Подивитися точну вартість прокату і ознайомитися детальніше з умовами можна в на кожному нашій пропозиції. Але варто пам’ятати, що чим довше оренда, тим Вам інструмент буде коштує значно менше на добу.

Якщо Ви любите поторгуватися, не соромтеся, ми її теж любимо торгуватися.

Переваги взяти в оренду обладнання через FUDO rent?

Чому саме ми? Відповідь очевидна – прокат обладнання та інструментів для ремонту через наш сайт зручний і простий.

На сторінках розміщені тільки кращі обладнання для професіоналів. Крім того, наші компетентні майстра завжди готові підтримати, допомогти підібрати потрібний варіант і відповісти на будь-які питання. А в нашому асортименті оренда обладнання виключно високої якості, а значить, вас ніколи не будуть чекати неприємні сюрпризи.

Ми цінуємо кожного клієнта, тому все ретельно перевіряємо обладнання перед здачею. Змащуємо вузли і замінюємо витратні матеріали, щоб Вам не потрібно було про це думати.

Оренда інструменту та обладнання через rent.fudo.ua – це:

  • Великий вибір обладнання для вашого ремонту;
  • Тільки перевірені інструменти, від іменитих брендів;
  • Чудовий стан обладнання;
  • Проста і швидка процедура оренди в онлайн режимі.

Меню