Умови оренди / прокату

ЯК ВЗЯТИ ІНСТРУМЕНТ В ОРЕНДУ?

Щоб взяти інструмент / обладнання в оренду (прокат), необхідно залишити заявку на сайті, або зателефонувати нашому менеджеру.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ОРЕНДИ (ПРОКАТА)?

  • Паспорт (оригінал) з пропискою Києва чи області
  • Ідентифікаційний код (оригінал)

ВАЖЛИВО: документи залишаються у Вас, ми тільки знімаємо копії

Можливо взяти в оренду інструмент і без Київської прописки, договору оформляються під заставу залишкової вартості обладнання.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ІНСТРУМЕНТ ВИЙШОВ З ЛАДУ?

Якщо обладнання / інструмент використовувався за призначенням і вийшов з ладу у зв’язку природного зносу, не має механічних пошкоджень, забруднень то до орендаря претензій немає. Вартість ремонту (відновлення) обладнання оплачує компанія.

В іншому випадку, якщо на інструменті є механічні пошкодження або видно причини неправильно експлуатації, то обладнання відправляється в незалежний сервісний центр і де визначаються вартість ремонту (відновлення), а орендар оплачує вартість завданих збитків!

ВАЖЛИВО: Якщо не знаєте як запускати (експлуатувати) даний інструмент / обладнання, повідомте нашим менеджерам про це, вони проведуть інструктаж абсолютно безкоштовно.

МОЖНА ОРЕНДУВАТИ ІНСТРУМЕНТ БЕЗ ЗАСТАВИ?

Тільки в разі, якщо Ви є постійним клієнтом (орендували обладнання більше 10 разів). В інших випадках без застави ми не здаємо інструмент в оренду.

ЯКИЙ ЗАЛОГ ДЛЯ ОРЕНДИ / ПРОКАТА?

Розмір застави залежить від інструменту або обладнання які Ви хочете взяти.

В середньому застава становить 1000 – 3000 грн. На деякі позиції заставу вище, за рахунок більш високої вартості обладнання, і становить 5000, 10000 грн. На нашому сайті Ви можете подивитися розмір застави по кожній конкретно цікавить Вас позиції, або дізнатися його у наших менеджерів по телефону.

ЯК ЗДАТИ ІНСТРУМЕНТ І ПОВЕРНУТИ СВОЮ ЗАСТАВУ?

Щоб повернути взятий в оренду інструмент (обладнання), Ви можете скористатися нашою доставкою, тільки повернути обладнання потрібно в чистому вигляді і робочому стані нашому кур’єру або на склад.

Застава повертатися в день повернення або на наступний робочий день.

Якщо оренда була взята юридичною особою, то для отримання гарантій платежу, необхідно повернути підписаний акт про виконані роботи.

ЯК ПОРАХУВАТИ СВОЮ ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ ПРИ ПОВЕРНЕННЯ ОБЛАДНАННЯ?

Якщо інструмент (обладнання) повернено у строк, то вартість оренди згідно підписному договором і обговорених умовах з менеджером.

Якщо оренда затягується і Ви не зможете повернути його в необхідний термін, то необхідно повідомити про це нашому менеджеру в телефоном режимі, і ми продовжимо термін оренди.

Якщо Ви повідомили заздалегідь про запізнення, в зв’язку пробками або іншими причинами, на які Ви не змогли вплинути, але не пізніше 1-2 годин, вартість додаткової оренди не буде нараховуватися.

ЯК ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ НА ПРОКАТІ?

Ми любимо оцінку нашої роботи, адже вона допомагає стає кращими, тому ми цінуємо витрачений Вами час за будь-який залишений про нас відгук і зробимо знижку.

Просто повідомте менеджеру, де Ви залишили відгук.

Не важливо, позитивний він чи негативний – Ви гарантовано отримаєте знижку на прокат (оренду) інструменту.

Ваше думки про нас можна залишити:

МОЖНА ОФОРМИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ ПРИ ДОСТАВКЕ НА ОБ'ЄКТ?

Так, це можливо! Для цього необхідно зробити копію паспорта (по можливості в кольоровому вигляді) та ідентифікаційного коду і відправити документи до нас:

Ми складемо договір і акт прийому-передачі обладнання з зазначенням комплектації, часу і терміну оренди. Разом з доставкою привеземо вам.

ВАЖЛИВО: мати оригінал паспорта та ідентифікаційного коду при зустрічі обладнання.

МОЖНА ОРЕНДУВАТИ ІНСТРУМЕНТ БЕЗ ПРОПИСКИ?

У нас є можливість взяти інструмент без прописки! При оформлення оренди тільки з повним запорукою, розмір якого можна уточнити у наших менеджерів.

Прописка необхідна для того, щоб були дані про орендаря, в разі неповернення обладнання та втрати з ним іншого зв’язку (телефон, електронна пошта).

ЧИ МОЖНА ПОСТАВИТИ БРОНЬ НА ОБАЛДНАННЯ?

Забронювати інструмент/обладнання можливо на 2 години, або з 17:00, якщо плануєте взяти оренду на ранок наступного дня о 10:00.

Резервувати інструмент можна в телефонному режимі:

МОЖНА ОРЕНДУВАТИ ОБЛАДНАННЯ НА КІЛЬКА ГОДИН?

Мінімальний термін оренди – 4 години (без запізнень).

По закінченню 4 годинах – оренда буде вважатися як за добу.

ЯК ВИГЛЯДАЄ ДОГОВІР ОРЕНДИ?

Ознайомитися з умовами оренди можна в типовому договорі оренди, який ми підписуємо з Вами – відкрити типовий договір оренди

Меню